Instagram'dan Takip Et!

İstanbul’da ki Özel Üniversitelerde %50 Burs Kazanma Fırsatı!

İstanbul’daki özel üniversitelerde % 50 burs garantisiyle okuma fırsatı.

Besyoonline- Seç akademi güvencesiyle!
İletişim: Emre Hoca
0532 663 97 62- 0542 275 09 87

İstanbuldaki özel üniversitelerde % 50 burs alarak okumak isteyen öğrenciler bizimle iletişime geçerek kursumuza katılıp burslu olarak okuma imkanına sahip olabilirler.

% 50 burslu okumak isteyenlere burs kazanılamadığı takdirde ödedikleri ücret iade edilmektedir.

Burs sağlanması için 150 puan barajını geçebilmek şarttır. Milli sporculara % 50 burs imkanı sağlanmaktadır.

İstanbulda oturan bir öğrenci pek çok öğrenci İstanbul dışında yer alan üniversitelerde okuduğunda hem yurt ücreti hem de diğer masrafarı da düşündüğünde ayda ortalama 750-1500 tl yılda da ortalama 10.000-15.000 TL. arası gideri olmaktadır.

Besyo, okurken sosyal olma ve kendini geliştirmeyi gerektiren bir bölüm olduğundan dolayı özellikle istanbul dışındaki illerde okurken iş imkanları olmadığından yada çok az olduğundan 4 yıl sonunda kendini geliştiremeyen bi öğrenci tabiri caizse hayata 0 dan başlamak zorunda kalmaktadır.

Ve 4 yılın sonunda spor çevresi de yoksa cv si dolu olmadığından asgari ücretli bir işi mecburen kabul etmek zorunda kalabilmektedir.

İstanbul’da okuyan bi öğrenci ise hem iş imkanlarından yararlanıp kendisini geliştirmekte ve fitness salonlarında, tenis kortlarında ,yüzme havuzlarında Adidas nike , puma ,decathlon gibi spor mağazalarında part-time çalışarak ayda ortalama minumum 750-1500 tl ücret alarak okul ücretlerine destek olmaktadırlar. Ayrıca kyk dan tüm öğrencilere burs yada geri ödemeli olarak verilen 475 tl ücreti de alabilmekte ve okurkan maddi olarak en az oranda sıkıntı çekmektedir.

Okul bittiğinde de rahatlıkla iş bulabilmekte ve kendisini rahatlıkla ifade edebilmektedir.

İstanbulda yer alan özel üniversitelerin yüzde 50 burslu olarak kazanan bi öğrenci 10 taksitli olarak ortalama 15.000 TL. ücret ödeyerek okur.

Ayrıca bu üniversiteleri kazanmak çok kolay önüne gelen kazanıyor lafları da tamamen safsatadır.

Haliç Üniversitesine geçtiğimiz yıl 3000 üzerinde gelişim Üniversitesine 2000 üzerinde Nişantaşı Üniversitesine 1500 kişi üzerinde başvuru yapılmıştır. Ve pek çok öğrenci açıkta kalmakta ve bir sonraki yıl bir daha hazırlanmaktadır.

İsmi yeralan üniversitelerde Beden Eğitimi Öğretmenliği Antrenörlük –Spor Yöneticiliği-Rekreasyon ve egzersiz ve spor bilimleri bölümleri mevcuttur. Burs imkanı bu bölümlerde sağlanmaktadır.

Besyoonline- Seç akademi güvencesiyle!
İletişim: Emre Hoca
0532 663 97 62- 0542 275 09 87

Yazar Hakkında
Toplam 386 yazı
Yunus Emre Kaplan
Yunus Emre Kaplan
Yorumlar (Yorum yapılmamış)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

×

Bir Şeyler Ara